Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

В розробці друга частина Horizon Zero Dawn: у нас є два докази

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn — ексклюзив для PS4, що вийшов ще у 2017 році. Події розгортаються в далекому майбутньому, де люди після невідомої катастрофи живуть первісними племенами. Вони майже не пам’ятають минулого, називаючи колишню цивілізацію Древніми, а вся існуюча фауна — величезні (і не дуже) роботи.

Horizon Zero Dawn отримала схвальні відгуки від критиків, а користувачі придбали понад 10 мільйонів копій гри. Цього замало задля початку розробки продовження. Проте є два факти, що натякають на розробку другої частини Horizon.

Перший — висловлювання актриси, яка брала участь у зйомках для першої гри та наступного доповнення. Джаніна Гаванкар зіграла другорядного персонажа у Horizon Zero Dawn. Також вона втілила у грі Іден Версіо (Iden Versio) — головну героїню кампанії Star Wars: Battlefront 2.

На фестивалі StarWars Celebration Гаванкар поспілкувалася з фанаткою Зоряних Війн, яка подякувала акторці за відмінну гру в Horizon Zero Dawn. Звичайний комплімент, але Джаніна настільки зраділа, що обмовилася про наступний проєкт. Це сталося ще у квітні цього року.

Чекай на продовження! Коли ти побачиш сиквел гри — просто помреш. Я знаю деякі секрети — ти реально помреш.

Джаніна Гаванкар

Нещодавно з’явився другий доказ, що підтверджує процес розробки сиквелу Horizon Zero Dawn. На офіційному сайті розробників з Guerrilla Games опублікували нові вакансії. Шукають технічного художника з рослинності.

На сайті вказано, що «чотири команди працюють над оточуючим всесвітом у Horizon». Також розробники шукають аніматорів, програмістів та продюсерів, але вже не згадують назву гри. Загалом на сайті компанії опублікували близько 15 нових вакансій.