😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

В Україні для Ілона Маска провели екскурсію по Житомиру

Щоправда, мільярдер та винахідник до нашої країни доїхав тільки картонний…

Ілон Маск

Давайте згадаємо спочатку, з чого це все почалося, а потім перейдемо до нашої картонної справи. Отже, ще минулого року Ілон Маск згадав на своїй сторінці в Twitter відомого конструктора ракетно-космічних систем Сергія Корольова. Мільярдер повідомив тоді, що спілкувався із сім’єю Корольова, та взагалі вважає його одним із найкращих вчених.

Тоді на його твіт відреагували в посольстві України в США. Зі своєї офіційної сторінки воно напряму запросило Ілона Маска до Житомира, де й народився Корольов. Після цього, уже 12 січня, коли винахіднику могло б виповнитися 114 років, його вітали в Twitter різні користувачі, на що відреагував і сам Ілон Маск. Щоправда, реакцію він залишив під російським твітом, і тоді почалися чвари між офіційними сторінками РФ та України.

Далі Володимир Зеленський вирішив повторити запрошення посольства України, та знову запропонував Ілону Маску відвідати Житомир. От із цього й починається теперішня історія.

Співробітники 5-го каналу вирішили підійти до запрошення з гумором, та своєрідним чином «підготувати» місто до прибуття Ілона Маска. Як? Доволі просто — вони взяли із собою картонну копію винахідника, та потягли на екскурсію.

Підкорювач Марса, мільярдер, засновник компанії Tesla Маск їде з нами в Житомир. Туди його запросив президент Зеленський. І поки справжній Ілон десь в Америці міркує про те, як колонізувати сусідню планету, його картонний двійник відправляється на малу батьківщину українського вченого в галузі космонавтики.

Журналіст 5-го каналу

Картонна версія Ілона Маска побувала в замісника голови Житомирської облради, і в Національному музеї космонавтики імені Сергія Корольова, і на станції дистанційного зондування Землі. Заїхати встигли навіть на Житомирський ринок.

Самі ж організатори такої задумки кажуть, що зробили все це задля того, аби привернути увагу самого Ілона Маска. Водночас встигли під час сюжету й на стан речей у місті глянути.