😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Valve почали підбирати міста для The International 2021

Список пунктів, якими мають володіти мегаполіси.

The International

За інформацією порталу PC Gamer, компанія Valve анонсувала відкритий конкурс для міст, котрі хочуть провести в себе головну подію року — фінал The International 2021. Скоріш за все, охочуючих стати місцем проведення заходу буде дуже багато, оскільки такі події позитивно впливають на місцеву економіку.

Самі Valve зазначають, що розміри The International 2021 можна порівняти із Супербоулом NFL чи Євробаченням. Варто зазначити, що під час проведення турніру, кількість іноземних туристів у регіоні стрімко зростає, що збільшує кількість грошей у місті. Так ось, наприклад, у 2018-му році Ванкувер повідомив, що завдяки The International місцева економіка зросла на 7.8 мільйона доларів.

Організатори турніру від Valve висунули такі критерії для учасників конкурсу:

  • Сучасний критий стадіон із місткістю від 15 до 80 тисяч місць, що має бути вільним для проведення The International щонайменше на 10 днів у серпні 2021 року;
  • Місця для проведення додаткових заходів, наприклад, фанатські зони, вечірки тощо;
  • Достатня кількість готелів, аби розмістити принаймні 30 тисяч осіб;
  • Оптоволоконна мережа місцевого провайдеру;
  • Міжнародний аеропорт, який має бути  неподалік від місця проведення турніру;
  • Розвинена транспортна розв’язка.

Також Valve зазначають, що місто, яке буде обраним для проведення турніру, має в усьому допомагати організаторам, аби все пройшло як заплановано. Своєчасна відповідь на всі запити від Valve, допомога з візами та розміщенням робітників, спортсменів та організаторів турніру, допомога з місцевими законами, повна безпека та можливість, за необхідністю, перекриття доріг для грузового транспорту.

PC Gamer зазначили, що критерії Valve нагадують вибір столиць для Олімпійських ігор, але дані заходи дуже різни як за предметом проведення, так і за коштами. Подати заявку на проведення турніру місто-учасник має не пізніше 31 березня. Valve обіцяють зробити вибір до 15 червня, а ось анонс міста-переможця відбудеться під час заключного етапу The International 2020, який має відбутися в Стокгольмі, Швеція з 20 по 25 серпня.