😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Valve розповіла про можливе продовження Half-Life

Як саме вплинула VR-гра на культовий всесвіт.Як саме вплинула VR-гра на культовий всесвіт.

Half Life Alyx

Як уже відомо з летсплеїв або ж особистого досвіду, Half-Life: Alyx має досить неочікувану кінцівку, яка натякає на можливе продовження. Чи може це означати, що ми нарешті можемо чекати на Half-Life 3, або все ж таки ні? Давайте розберемося.

За інформацією порталу Polygon, сценарист гри Джей Пінкертон розровів, що дійсно думає про продовження історії після Half-Life: Episode Two, але чіткого плану наразі немає.

Кінцівка точно передбачає певні напрямки розвитку сюжету, які нас усіх приводять до захвату. Тому не можна сказати, що в нас немає подальшого плану. Однак у нас немає й конкретного керівництва на 300 сторінок про те, що буде далі.

Як зазначає сценарист Ерік Волпо, у Half-Life: Episode Two гравці зачинили портали, котрі Альянс використовує для вторгнення на планету Земля, тож дія можливого продовження культового всесвіту Half-Life, скоріш за все, зосередиться на чомусь іншому. Можливо це буде G-Man? Ерік Волпо надав чітку відповідь щодо цього варіанту сюжету:

На відміну від багатьох інших персонажів, він завжди залишається чужим, незрозумілим і загадковим — ніхто не знає його мотивацію. Я не говорю від імені компанії, але, на мою думку, G-Man втратив би шарм, якби ми раптом дізналися його біографію: де він жив або будь-що одягався, коли ходив на пошту. Мене це не цікавить.

Варто зазначити, що сценарист вважає, що Half-Life: Alyx розробникам вдалося знайти золоту середину. З одного боку, вони не загнали себе в глухий кут, а з другого, їм більше не потрібно починати із самого початку. Єдине питання — це коли ми зможемо пограти в можливу Half-Life 3? Хто ж зна.