😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вчилися з нуля та робили після уроків: українські школярі випустили мобільну гру

Хлопці робили гру вночі, коли доробляли шкільні домашні завдання.

Adamantine гра Geek Informator2
Це ж круто, коли школярі у вільний від навчання час займаються дійсно корисними справами. У свої 15 років хлопці зі звичайного ліцею №93 у Львові, вирішили з нуля, взагалі без якихось пізнань у ґеймдеві, взятися за розробку мобільної гри мрії, а саме – Adamantine.
Це 2D-аркада, яка перенесе вас на поле бою Першої світової війни. Завдяки фортуні і прямим рукам, вам потрібно ухилятися від ворожих бомбардувань. У грі є чотири фракції: Україна, Німеччина, Франція та Росія, проте поки що доступна лише Україна. Збирайте медальки і купуйте за них нових героїв і карти. Це такий аналог скролл-ігор на швидкість.
Команда з п’яти чоловік з нуля вчилася малювати персонажів та декорації, з нуля вивчала програмування та намагалася без будь-яких знань створити саундтрек. Як кажуть хлопці, створювати гру доводилось вночі, бо треба ж якось і вчитися у школі, і домашні завдання робити. Мали і стандарту дилему з батьками. Кажуть, що декого батьки підтримували та надихали, а декому казали: «та кому ці ігри знадобляться».
Adamantine гра Geek Informator1
Ми самі вже скачали та коротенько ознайомилися з Adamantine. Сама механіка доволі проста та приємна. Є ще трохи питань до музичного супроводу, проте зараз проєкт ще у бета-версії, тож все мають поправити. Підтримайте молоду команду розробників та спробуйте Adamantine. Це не ААА гра, однак кожен відгук у Play Market для команди надзвичайно цінний.

Партнерський матеріал