Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ведучим дизайнером нової MMO за League of Legends назначили Кендіс Томас

Вона 13 років працювала над World of Warcraft.

League of Legends

Про початок роботи над новою MMO з Riot Games Кендіс Томас повідомила на своїй сторінці в Twitter. Раніше ж вона працювала над відомою World of Warcraft. Продовжувала вона свою роботу 13 років, а починала з QA-відділу в часи Wrath of the Lich King. Після цього з 2009 до 2015 вона відповідала за основні бої в грі, включно з босами. Далі з 2015 по 2020 вона виступала ведучим ґеймдизайнером, і займалася бойовою системою, дизайном світу та іншим контентом.

Найбільше вона вклала зусиль у битву з Нер’зулом у Некрополі Примарного Місяця на героїчній складності з Warlords of Draenor. Сама вона розповідала, що ідея для механік боса надійшла їй від власного кошмарного сну.

Після цього Томас пішла працювати ведучим ґеймдизайнером Lord of the Rings MMO у Amazon, але працювала там недовго. Їй відалася більш привабливою пропозиція Riot.

У відповідях до свого допису вона прямо підтвердила, що працювати буде саме над MMO. До речі, виконавчим продюсером гри за цим жанром за League of Legends виступає також ветеран WOW Ґреґ Стріт, який також відомий під нікнеймом Ghostcrawler. Ще пару людей із Blizzard, і вони тут копію World of Warcraft нам видадуть.