Geek.Informator.ua До сайту

Відгуки іноземних журналістів щодо Google Stadia

Ґеймпад Stadia

Хмарний сервіс Stadia стартує вже сьогодні, 19 листопада. Іноземні видання вже випробували новинку та поділилися оглядами.

Деякі із видань опублікували рецензії, які ще доповнюються. Причина в тому, що на старті в сервісі бракує багатьох функцій. Приміром, зараз немає Family Sharing, переліку друзів, трансляції через додаток iOS і можливості після клацання однієї кнопки заходити в гру.

Журналісти зазначають, що платформа забезпечує найвищу якість графіки й мінімальну затримку введення поміж усіх потокових ігрових сервісів, зокрема GeForce NOW та Project xCloud.

Подряпини на костюмах в Destiny 2 або плями багнюки на тілі Лари Крофт в Shadow of the Tomb Raider здебільшого показані, як і на потужному комп’ютері. Щоправда, максимальна деталізація доступна лише, коли гру запустили в медіаплеєрі Chromecast Ultra.

Здебільшого відеоігри працюють стабільними 60 fps — практично, ігровий процес на Stadia майже не відрізняється від гри на консолях. Що цікаво, в іграх трапляються і свої особливості.

Без технічних проблем не минулося, але трапляються вони рідко. Роздільність інколи падає, з’являються помутнілі затінки, проблеми з підключенням та інші прикрощі.

Затримка несуттєва. Зазвичай, помітна вона, коли граєш із клавіатурою та мишею, у той час, як із контролером затримки майже не відчувається, бо в нього вбудований окремий модуль Wi-Fi, передає натискання кнопок безпосередньо на сервери Google.

Коштує контролер $69, що робить його дорожчим, аніж ґеймпади від PS4 та Xbox One, які його віддають за $40. Варто зазначити, що користуватися лише ґеймпадом не змушують, крім клавіатури та миші підійдуть і контролери від приставок Sony та Microsoft.

22 відеогри вийдуть на Stadia, зокрема Red Dead Redemption 2, Mortal Kombat 11, Assassin’s Creed: Odyssey та Metro: Exodus.