😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Відьмак повертається, хоча й у вигляді коміксу

Білий Вовк від Dark Horse та CD Projekt Red виходить на полювання.

У світі гри The Witcher 3: The Wild Hunt все ще є багато нерозказаних історій, тому CD Projekt Red знову об’єдналась із Dark Horse, щоби випустити нову серію коміксів про біловолосого відьмака. Офіційна назва — The Witcher: Fading Memories («Відьмак: Згасаючі спогади»). Про це повідомляє сайт Comicbook.

Це буде перший випуск (із чотирьох запланованих) і дебютує він 17 червня цього року. Автором коміксу став Бартош Штибор, Амад Мір усе це намалював, а обкладинкою для першого випуску зайнявся Еван Кейгл.

Ґеральт зовсім збіднів і зневірився, оскільки загроза монстрів зникла. Відьмакам завжди було важко, але без постійної роботи ситуація значно погіршилась. У пошуках нових напрямів для свого життєвого шляху, Ґеральт отримує запит від мера маленького містечка Товіц, де дітей викрав Фоглетс… Але щось у цій загрозі не так.

Офіційний опис коміксу

Придбати та потримати в руках попередні комікси про Білого Вовка можна на сайті Dark Horse. Якщо ж ви більше фанат української мови, то є й перекладені варіанти в багатьох магазинах України, але, на жаль, не всі випуски.