😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Відоме ім’я ще одного противника нового «Бетмена» із Робертом Паттінсоном

Ви вже могли бачити цього персонажа в трилогії Нолана.

Роберт Паттінсон

У новому фільмі Метта Рівза, Бетмену доведеться протистояти багатьом своїм ворогам. Heroic Hollywood повідомляє ім’я ще одного лиходія, який може з’явитися в майбутній стрічці за участі Роберта Паттінсона.

Згідно з інформацією, мова йде про Бейна. Швидше за все, цей персонаж з’явиться в другій частині трилогії Бетмена, а не в першій, яка запланована на 2021 рік.

Видання також каже про те, що Warner Bros. вирішила переглянути свої плани щодо Бейна. Студія спочатку хоче показати цього героя у фільмі Метта Рівза. У тому випадку, якщо аудиторія зацікавиться персонажем – творці знімуть про нього сольний фільм, як це було з Джокером у виконанні Хоакіна Фенікса. За основу сюжету студія може взяти коміксову історію «Помста Бейна».

Heroic Hollywood вважає, що з втіленням цієї ролі впорався б Хав’єр Бардем. Актор відомий за грою у фільмах «007: Координати «Скайфолл»» і «Старим тут не місце». Деякі фанати ж не погоджуються з його кандидатурою й хочуть бачити в ролі Бейна Дейва Батісту, який зіграв Дракса Руйнівника у «Вартових Галактики». Нагадаємо, що у фільмі «Темний лицар повертається» Бейна зіграв Том Гарді.

Однак, які б чутки зараз не ходили — офіційних повідомлень від творців ще немає.