😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Відомого ведучого шоу «Руйнівники міфів» звинуватили в сексуальному насильстві

Більш того, зробила це його рідна сестра.

На колишнього ведучого шоу «Руйнівники мафів» Адама Севіджа подала до суду його сестра Міранда Паччіана. Жінка звинувачує свого старшого брата в тому, що він неодноразово ґвалтував її в дитинстві.

У позові сказано, що відбувалося це в період, коли їй було від 7 до 10 років. У той час Адаму було від 9 до 12 років.

Починаючи приблизно з 1976 року і приблизно до 1979 року Адам Севідж неодноразово ґвалтував Міранду Паччіану, примушуючи до орального сексу й іншому сексуальному насильству.

Витяг із позову

Крім цього в документі говориться і про примушення жінки (на той момент дівчинки) до «сексу нетрадиційним шляхом». У своєму особистому блозі Міранда стверджує, що розповідала про насильство своїй родині, але вони вирішили змовчати.

Згодом я зрозуміла, що вони бачили мене проблемою за те, що я розповідаю про насильство. А не брата, який здійснював усе це.

Міранда Паччіана

Адам Севідж, у свою чергу, усі звинувачення спростовує. За його словами, сестра давно намагається «облити брудом» його та свою родину.

Хоча я хочу, щоби моя сестра отримала допомогу, щоби знайти мир, усьому цьому повинен прийти кінець. Багато років вона невтомно й помилково атакує мене та інших членів моєї сім’ї, розповідаючи всім, хто готовий слухати. Поширюючи безліч помилкових історій про нас, вона намагалася роздобути фінансову компенсацію. Вона замучила всю нашу родину і стала ізгоєм для нас. Я буду боротися з цими безпідставними звинуваченнями та образливим позовом, щоби покінчити зі справою раз і назавжди.

Адвокат зі слів Адама Севіджа

У позові Міранди дійсно є купа «пробілів». Хоча б питання в тому, чому вона вирішила так активно та наполегливо про все це розповідати тільки через 40 років. Також незрозуміло, як вона взагалі збирається доводити провину Адама.