😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Відомий режисер Тайка Вайтіті пожартував про можливі наслідки коронавірусу

У мережі досить негативно відреагували на такий гумор.

Відомий режисер Тайка Вайтіті у своєму офіційному Twitter-акаунті опублікував пост, у якому припустив, які саме наслідки можуть бути після коронавірусу Covid-19. Судячи з коментарів, його підписники відреагували доволі негативну на такий жарт.

Зараз є ідеальна можливість отримати мотивацію, тренуватися і вийти з усього цього зовсім іншими. На жаль, ми люди тож, швидше за все, станемо схожі на людей із «ВАЛЛ-І»

Нагадаємо, що у «ВАЛЛ-І» показали можливий варіант апокаліпсису для нашої планети і як людство може виглядати після таких подій. За ідеєю творців мультфільму, ми всі станемо дуже товстими. Настільки, що навіть не зможемо самостійно ходити.

Люди з ВАЛЛ-І

Режисера Тайка Вайтіті вже встигли звинуватити у фетшеймінгу та порадили більше так не жартувати. Ось деякі коментарі, які залишили підписними під його постом.

Дуже сумно, що під час кризи ви жартуєте за рахунок людей із великими тілами. Думаю, ви хороша людина. Сподіваюся, ви обміркуєте, якими болючими такі жарти можуть бути і як вони небезпечні для людей із харчовими розладами

Я вже виглядаю як люди з «ВАЛЛ-І». Приємно дізнатися, що один із моїх улюблених режисерів вважає мене жартом або гіршим розвитком подій

Чувак, це не круто. Може, перестанеш жартувати над повними людьми, добре?