😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Відомий творець горрор-манґи розповів про «сумісну роботу над новою грою з Хідео Коджімою»

Раніше він повідомив про запрошення до розробки нового горрору від Коджіми, але все виявилося не так просто й реальность не така вже й багатообіцяюча…

Нещодавно відомий творець манґи в жанрі «горрор» Дзюндзі Іто розповів про те, що Хідео Коджіма начебто вже працює над новою грою в тому ж напрямку. Більш того, ґеймдизайнер начебто вже запросив Іто до співпраці над цим проєктом. Така заява стала променем надії для всіх, хто сподівається на випуск горрору від Коджіми.

Проте, тепер Дзюндзі Іто трохи уточнив свою заяву, а заодно й вибачився за те, що ввів усіх в оману. Справа в тому, що прямої пропозиції від Хідео він не отримував. Більш того, не факт, що ґеймдизайнер взагалі працює над якимось горрором. Вони просто якось «перекинулися словами» про можливу співпрацю в майбутньому.

У минулому інтерв’ю я випадково сказав, що отримав пропозицію від Коджіми, але насправді це була звичайна фраза на вечірці: «Якщо буде можливість, я можу звернутися до тебе за допомогою».

Я приношу вибачення містеру Коджімі і всім фанатам, яким дав помилкову надію.

Дзюндзі Іто

Тепер знову ми опиняємося в ситуації, коли не можемо навіть припускати, чи займається Хідео горрор-грою, чи ні. Поки є тільки його натяки на те, що він «хоче створити дуже страшну гру», але ніяких підтверджень реальних дій. Чекаємо…