😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вітаємо, сталкери! Таємничий шифр від розробників S.T.A.L.K.E.R. 2 розгадано!

На це пішло більше року, але очікування виявилося вартим цього часу, адже нагороди — реально круті.

Stalker 2

Ми нещодавно нагадували вам про таємничий шифр, який розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 запропонували фанатам розгадати ще минулого року. Коли час минав, а ніхто так і не просунувся у вирішенні головоломки, то автори вирішили трохи допомогти своїм сталкерам, та дали невеличку підказку.

Це все призвело до того, що буквально через декілька днів фани вже знайшли таємничу сторінку з дивним фото. Це була ще одна підказка, і вже звідти «діло пішло». Виявилося, що наступна частина шифру ховалася в оригінальному «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля». Це було число 233.

Після цього найшвидші користувачі здогадалися з’єднати код із початкової версії сайту (тобто, 2.0.2.1) з усіма віднайденими шматками. У кінці отриманого результату потрібно було додати «.com», й ось уже й повідомлення про нагороду!

Сталкер

Виявляється, увесь цей час на першу сотню переможців чекали неабиякі подарунки. Користувач, що був найпершим серед усіх, отримав ігровий комп’ютер від комппанії Invasion Lab у стилістиці гри, не названий внутрішньоігровий сюрприз, постер із підписом Сергія Григоровича, антологію S.T.A.L.K.E.R. (включаючи майбутню другу частину), та брендову толстовку. Інші фанати, що увійшли до ТОП-100, отримали щось із цього переліку, але, звісно, не комп’ютер уже.

Geek.Informator вітає всіх переможців цього довгого випробування. Таку наполегливість може проявити не кожен фанат якоїсь-там гри. На це здатен тільки справжній сталкер!