😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Влада США розпочала розслідування стосовно SpaceX Ілона Маска

Схоже, привид невдалого запуску прототипа ще не скоро відпустить SpaceX.

Space X

Федеральне управління авіації (FAA) розпочало розслідування стосовно компанії SpaceX. Приводом для цього став запуск прототипа зорельоту «Serial Number 8», який сам пройшов вдало, однак так не можна сказати про посадку. Корабель не зміг зістикуватися із землею й розбився. Федеральне управління, яке й дає дозволи на приватні запуски, було незадоволене кінцевим результатом випробувань.

Розслідування, яке почалося на минулому тижні, буде торкатися виявленню причини невдачі тесту та недотримання SpaceX умов встановлених управлінням. Однак, про що саме йде мова, не повідомляється.

FAA буде продовжувати співпрацювати зі SpaceX з метою оцінки додаткової інформації, наданої компанією в рамках її заявки на зміну ліцензії на запуск. Хоча ми усвідомлюємо важливість швидкого руху для сприяння зростанню та інноваціям у комерційному просторі, FAA не буде порушувати свою відповідальність за захист громадської безпеки. Ми схвалимо модифікацію лише після того, як переконаємося, що SpaceX вжила необхідних заходів для дотримання регуляторних вимог.

Стів Кульм, прессекретар Федерального управління авіації

Через цю ситуацію поки призупинили підготовку до запуску зорельота «SN 9», який мав відбутися вже цього четверга. Також у сторонці не залишився й сам Ілон Маск, прокоментувавши ситуацію у Twitter.

На відміну від свого авіаційного підрозділу, який прекрасний, космічний відділ ФУА має принципово порушену регулюючу структуру. Їхні правила розраховані на кілька одноразових запусків на рік із декількох урядових об’єктів. З цими правилами людство ніколи не добереться до Марсу.

Ілон Маск

За чутками, запуск нового прототипа вже перенесли на понеділок, однак поки жодна сторона не прокоментувала цю інформацію, а SpaceХ продовжує тести. Як розгорнеться ситуація надалі, поки що невідомо.