😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Вона дуже, дуже важлива»: Пейтон Рід розповів нові деталі «Людини-мурахи 3»

Також відоме ім’я можливого головного антагоніста.

Людина-мураха та Оса

Пейтон Рід в інтерв’ю виданню Yahoo! Entertainment розповів нові деталі свого майбутнього фільму «Людина-мураха 3». Він не розкривав усіх таємниць сюжету. Однак, постановник прозоро натякнув, що особливу увагу приділить персонажу Еванджелін Лиллі.

Вона дуже, дуже важлива для проєкту. Технічно ми зняли перший фільм Marvel, у назві якого фігурує жінка. Для мене дуже важливий пошук балансу, тому що історично склалося так, що завжди переважає чоловіче направлення. Зараз у цьому плані все дійсно дуже сильно змінюється.

Пейтон Рід, режисер

Зі слів Ріда, можна зрозуміти, що в третій частині буде більше Оси. У той самий час, постановник запевняє, що Скотт Ленг у виконанні Пола Радда буде на рівні з Хоуп ван Дайн. Режисер хоче зберегти баланс між персонажами, адже вони працюють спільно. Чиєсь домінування тут недоцільне.

«Вони — партнери».

Пейтон Рід

Рід також зізнався, що команда продовжує «спокійно працювати» над стрічкою. За його словами, усе йде за планом. Наразі ні Marvel, ні Disney офіційно не анонсували дати релізу. Проте, те саме видання Yahoo! у своєму матеріалі пише, що проєкт планують випустити у 2022 році.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що сценарій для фільму напише Джефф Лавнесс. Саме він писав тексти для «Ріка та Морті». Мережею ширяться чутки, що головним злодієм може стати МОДОК.