😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Восьму частину фільму «Місія нездійсненна» не зможуть зняти одразу за сьомою

Схоже, запланований реліз фільму можуть відкласти.

Місія нездійсненна

За даними Deadline, студія Paramount вимушена відмовитися від того, аби знімати одразу дві частини «Місії нездійсненної» одна за одною майже без перерви. Усе через мінливий графік релізів у кіно.

Джерела видання повідомляють, що роботу над майбутнім фільмом доведеться призупинити, оскільки Том Круз буде брати участь у промо-кампанії фільму «Топ Ґан: Маверік». Випустити картину хочуть 2 липня, і тільки після цього Круз зможе повноцінно повернутися до «Місії».

Крім цього Deadline зазначає, що інформація іноземних таблоїдів про те, що графік зйомок сьомої частини бойовика Крістофера Маккуоррі також порушено через пандемію, є нічим іншим, як фейком. Режисер до цього сам писав у Instagram, що команда «Місії нездійсненної» закінчила роботу в Абу-Дабі, і тепер повертається в Лондон, аби закінчити процес.

Paramount відмовилася надавати коментарі щодо того, чи затримається восьма частина через наявні причини. Наразі сьомий фільм запланований на 18 листопада 2021-го, а восьмий — на 2 листопада 2022-го.