😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ви можете керувати танком з ґеймпаду Xbox у реальному житті

Його використовують для навчання, проте аби спробувати — треба бути солдатом армії Ізраїлю.

Xbox Controller

Ізраїль випробовує новий прототип бронетехніки, який використовує, зокрема, контролер Xbox. Він дозволяє солдатам виконувати бойові функції так, ніби вони грають у відеоігри. За даними видання The Washington Post, танк розробила компанія Israel Aerospace Industries (IAI).

Розробники збирають відгуки як від професійних солдатів, так і від молодого покоління, яке вже звикло користуватися подібною технологією керування. Окрім контролера Xbox, всередені ще є кілька великих планшетів, де інтерфейс адаптований під вигляд сучасного шутера: вид від першої особи, є карта, кількість боєприпасів та список доступного озброєння.

Xbox Tank Controller

Це не зовсім, як грати у Fortnite, але щось подібне. Дивовижно, як солдати швидко адаптуються та тренують свої навички у найкоротший термін.

Командувач ізраїльського батальйону, полковник Уді Цур для The Washington Post

За словами Меїр Шабтайа, генерального менеджера роботизованих систем IAI, солдати точно знають положення кнопок на контролері, тож вони можуть досягти набагато кращих показників роботи з цією системою керування. Як каже Меїр, контролер – це лише інтерфейс. Вся ідея полягає в тому, щоб представити складну технологію максимально зручною та доступною.

Поки що невідомо, чи знає Microsoft, що їх контролер використовують таким чином. Редакція порталу Kotaku вже надіслала запит до компанії, проте поки жодної відповіді не надходило.