Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Видання Variety випустило матеріал про український фільм “Лишайся онлайн”

Очікуємо на успішний кінопрокат картини не тільки в Україні, а і за її межами!

Лишайся онлайн, видання Variety

Коли про українське кіно говорять у виданні Variety — це топ! А коли випускають новину з тегом EXCLUSIVE — взагалі бімба. Дуже радісно бачити цілий матеріал про український фільм, який покажуть у США у другому кварталі 2024 року.

“Лишайся онлайн” — військова драма режисерки Єви Стрельнікової, яка використовує формат Screenlife. Всі події фільму майже повністю відбуваються на екранах смартфонів та комп’ютерів героїв. За словами творців фільму, це дозволило їм занурити глядачів у перспективу життя мільйонів українців, які для виживання покладалися на свої телефони та ноутбуки з моменту початку війни два роки тому.

Ще влітку 2023 року, під час 27-го міжнародного кінофестивалю Fantasia в Монреалі, фільм здобув головний приз у конкурсній програмі дебютів. Приблизно в той же час стало відомо, що фільм вже має американського дистриб’ютора.

Та повернемося до опису самої стрічки. Дія фільму розгортається після російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року, коли молода жінка (Ліза Зайцева), яка займається волонтерством у Києві, отримує один з тисяч ноутбуків, пожертвуваних звичайними українцями на підтримку військових. Її просять встановити на нього секретну військову програму і доставити ноутбук своєму братові, який служить на передовій.

Лишайся онлайн постер фільму

Але жінка отримує таємничий відеодзвінок від хлопчика, який розшукує свого батька, попереднього власника ноутбука, що зник під час жорстокої розправи російської армії над невинними мирними жителями в Бучі. Неохоче вона погоджується допомогти знайти його зниклих батьків — рішення, яке зрештою змусить її ризикувати життям власних близьких.

Як зазначили автори фільму в дописі на Facebook, вихід картини в український прокат заплановано на 28 березня цього року.