Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вихід української комедії «Нереальний КОПець» перенесли

Комедійний фільм про патрульних, де обіцяють зірковий акторський склад, та цікавий і злободенний гумор, не вийде в перший день 2021-го року.

Нереальний КОПець

Прем’єра фільму «Нереальний КОПець» тепер відкладена на два місяці. Очікувати вихід комедії варто 4 березня 2021-го року. Нагадаємо, що до цього він мав вийти на українські екрани 1 січня наступного року.

Про відкладення стало відомо з офіційної сторінки фільму в Facebook, передає Нове українське кіно. Картина є новим проєктом режисером та продюсера Олександра Бєляка, який знімав «Голу правду» та «Сотку».

Сюжет наступний: після звернення Президента діти чиновників тепер вимушені вчитися та працювати в Україні. Начальник поліції тому вимушено викликає сина з Америки, та влаштовує його до себе у відділок. До цього хлопець вмів тільки витрачати батькові гроші та байдикувати, але тепер за його перевиховання візьметься суровий лейтенант, який став його напарником.

Роль батька Василя, генерала, виконав Заслужений артист України Станіслав Боклан, а самого парубка зіграв Дмитро Ступка. У напарники до цього молодого лінивця ставлять «справжнього копа», якого грає Богдан Юсипчук.