Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вийшов фанатський фільм про мутанта Ґамбіта

У ньому взяв участь голлівудський актор.

Ґамбіт

Мутант Ґамбіт, який є одним з учасників команди Людей Ікс у коміксах, майже не з’являвся в кіновсесвіті студії Fox. Один раз його бачили у фільмі «Люди Ікс: Початок. Росомаха».

Проте, його значимість у житті коміксної команди важко недооцінювати. Саме тому команда ентузіастів вирішила відзняти власну короткометражну стрічку про Ґамбіта. Вони навіть запросили взяти в ньому участь голлівудського актора.

Відео з’явилося на каналі актора Ніка Бейтмана, який і виконав головну роль. Головного ж злодія зіграв Ерік Робертс, якого фанати кінокоміксів можуть знати за роллю злочинного боса Сальватора Мароні в стрічці «Темний лицар».

Фільм GAMBIT — Play For Keeps знятий, звичайно, не на голлівудському рівні, але за якістю можна порівняти з непоганими серіалами. Сюжет розповідає про те, як Ґамбіта втягують у небезпечну гру в покер. Виявилося, що злочинці тримають у полоні Роуґ, а тому використовувати свої здібності він не може, адже тоді її одразу б’є током.

До речі, раніше Нік Бейтман публікував тизер цієї стрічки. Цікаво, що кадри з нього не ввійшли до остаточного фільму. У цьому короткому відео показана лише одна сцена битви, яка, схоже, закінчилася для Ґамбіта не дуже вдало.