Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Вийшов перший офіційний трейлер повнометражної екранізації «Тома і Джеррі»

Новий фільм матиме як елементи анімації, так і повноцінну «живу» гру акторів.

Том і Джеррі

Фільм «Том і Джеррі» розповість про те, як Джеррі вирішив відвідати «весілля століття» в найкращому готелі Нью-Йорку. Організатор свята, дівчина на ім’я Кайла, проти такого сусідства на важливому заході, тож підбирає вуличного кота Тома, та доручає йому позбавитися миші.

Головні ролі у фільмі виконали Хлоя Ґрейс Морец («Пипець», «Суспірія»), Майкл Пенья («Людина-мураха», «Нарко: Мексика») та Роб Делейні («Гоббс та Шоу»). Ну, звичайно, самі Том та Джеррі.

Режисером фільму виступив Тім Сторі, якого ви можете знати за роботою над «Фантастичною четвіркою» 2005-го року. Нагадаємо, що мультик «Том і Джеррі» виходив з 1940 по 1967 роки.

Перед виходом трейлеру картини Хлоя Ґрейс Морец дала інтерв’ю, у якому трохи розповіла про свою героїню. Вона також зізналася, що оригінальний мультик вони дивилися всією сім’єю, тому він доволі важливий для неї.

Мені подобається, що вона (Кайла) багато в чому схожа на Тома. Це дівчина, зациклена на виконанні поставленого завдання, але зрештою розуміє, що чесність візьме над нею верх. Вона — повна тупиця, ні разу не схожа на мене.

[…]

На знімальному майданчику Том був лише паличкою з його ім’ям, а замість Джеррі була мініатюрна модель. Це був цікавий досвід — імпровізувати перед слайдами, працювати з анімацією.

Хлоя Ґрейс Морец

Фільм очікується навесні 2021-го року.