😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вийшов ролик про зйомки нового фільму про Джеймса Бонда

«Це остання глава для Деніела Крейґа», — сказав режисер стрічки Кері Фукунага.

Не час помирати

Студія Universal випустила ролик про зйомки 25-го фільму про Агента 007 «Не час помирати».  У ньому режисер Кері Фукунага розповідає про створення фільму та про самого Бонда.

Зокрема, він підтвердив інформацію про те, що між останнім фільмом франшизи «Спектр» і новою стрічкою пройшло п’ять років, протягом яких Бонд насолоджувався заслуженим відпочинком. Постановник говорить, що йому було цікаво спробувати відкрити героя заново. У світі, який встиг змінитися без його участі, Бонд відчуває себе як поранений звір, що намагається знайти своє місця і пристосуватися до нових правил шпигунської гри. Окрім цього Фукунага підтвердив, що «Не час помирати» стане останнім фільмом для Деніела Крейґа в ролі британського агента.

Також Фукунага згадує про головного антагоніста — таємничого злодія Сафіна. Ця роль дісталася Рамі Малек («Богемна рапсодія», серіал «Містер Робот»).

З’явився хтось новий, значно небезпечніший, ніж будь-хто, з ким йому доводилося стикатися. І ким би він не був, він розумніший і сильніший від «Спектра».

Кері Фукунага

Режисер додав, що в останньому фільмі за участю Деніела Крейґа закриється багато давніх конфліктів і сам фільм справлятиме враження завершеності. До речі, головну пісню до нього виконала Біллі Айліш.

Не час помирати

За сюжетом нової стрічки Джеймс Бонд, покинувши оперативну службу, насолоджується життям на Ямайці. Але відпочинок зривається, коли на острів прибуває його старий знайомий з ЦРУ Фелікс Лейтер (Джефрі Рай) і просить Бонда про допомогу. Місія зі звільнення викраденого вченого виявляється небезпечнішою, ніж здавалося спочатку, і Бонд попадає у пастку до Сафіна.

Українська прем’єра стрічки «Не час помирати» запланована на 9 квітня.