😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Виконавець ролі Флеша напав на фанатку: інцидент потрапив на відео

Фанати вже вимагають прибрати його з майбутніх проєктів, і навіть створили петицію.

Флеш

Актор Езра Міллер, який зіграв Флеша у фільмі «Ліга справедливості», та має взяти на себе головну роль у майбутньому сольному проєкті цього супергероя, потрапив до серйозного скандалу. Соцмережами поширюється відео, на якому він напав на фанатку. За словами автора початкового запису, дівчина жартома запропонувала актору поборотися, у відповідь на що він схопив її за горло та повалив на землю.

Що саме там відбулося — сказати важко, але поки що Езра Міллер ніяк не прокоментував ситуацію. Проте, фанати свій вирок уже винесли, і почали масштабну кампанію проти актора. У мережі навіть з’явилася петиція, звернена до DC Comics та Warner Bros., у якій автори вимагають прибрати актора з майбутніх проєктів.

Повідомляється, що «напад» стався 1-го квітня в одному з барів Рейк’явіка. Петицію ж створили тільки вчора, і в ній звідкілясь узялися подробиці інциденту. Начебто, після того, як актора відтягнули від жертви, він почав плюватися в присутніх.

Чи правда все це — доволі неоднозначне питання. Можливо, це все було першоквітневим розіграшом, але дивно, що актор вирішив ніяк не реагувати на ситуацію. Warner Bros. також не квапиться давати коментарі. Петиція, до речі, популярності поки що не має, і на момент написання цього матеріалу її підтримали тільки 19 людей.