Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Випустіть уже цю **** режисерську версію!»: Аквамен вимагає «снайдеркат»

Джейсон Момоа, який зіграв Аквамена у фільмі «Ліга Справедливості» з лайкою приєднався до вимог фанатів щодо випуску режисерської версії Зака Снайдера.

Ліга Справедливості

Фільм «Ліга Справедливості» за всесвітом DC вийшов уже доволі давно. У свій час фанати сприйняли його не дуже тепло, але помітили шанс на «нормальну версію». Справа в тому, що спочатку над проєктом працював режисер Зак Снайдер, але потім полишив роботу над ним через власні проблеми.

Його місце зайняв Джосс Відон, який переписав більшу частину сценарію та і взагалі перезняв фільм «по-своєму». Фанати ж спродіваються, що версія Зака Снайдера (той самий «снайдеркат») значно краща за отриманий проєкт. Увесь цей час вони вимагають від Warner Bros. випустити режисерську версію Снайдера.

Тепер до цих вимог вирішив приєднатися і виконавець ролі Аквамена в цьому фільмі. Джейсон Момоа запис «відеозвернення», у якому закликає «випустити цю **** режисерську версію». Як можна зрозуміти, емоції він вирішив не стримувати, хоча робив це з посмішкою.

Ми зараз взагалі нічого не робимо. Випустіть уже ***** «снайдеркат», я правий? Випускайте ******** режисерську версію. Чого ми чекаємо? Там є, на що подивитися. Так хочу висловитися. Може бути вони почують. Випускай ******** «снайдеркат», крихітко!

Нещодавно ми повідомляли, що за деякими чутками, режисерська версія може вийти на HBO Max після запуску сервісу. Проте, офіційного підтвердження цьому не надходило.