Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Виток: Crytek готувала одразу п’ять неанонсованих ігор

Серед них є навіть Королівська битва за мотивами Crysis!

Crysis

До мережі потрапили документи студії Crytek. У них користувачі помітили одразу декілька неанонсованих тайтли. У якому зараз стані вони знаходяться — невідомо. Звичайно, їх усі ще можуть скасувати, але залишається шанс, що студія ще веде роботу хоча б над частиною проєктів.

Отже, у файлах студії знайшлися згадування наступних тайтлів:

  • Crysis Next — це має бути умовно-безкоштовна Королівська битва на 100 людей. Скоріш за все, розробляється вона на базі Crysis Wars, торгову марку якої нещодавно оновили. У грі мають бути можливості кастомізації, адаптивний нанокостюм та масштабні битви. На те, що гра ще розробляється, натякає й початок співробітництва Crytek та SpatialOS — платформи, що якраз займається масштабними онлайн-іграми.

  • Crysis VR — це фактично й був прототип Crysis Wars, але для віртуальної реальності. Почали розробляти цей проєкт ще в часи перших VR-девайсів Oculus.
  • Hunt Mobile — можливо, мобільна версія PvPvE-шутера Hunt: Showdown.
  • Ryse Next — швидше за все, це кодова назва сиквела Ryse: Son of Rome.
  • Robinson 2 — продовження VR-адвенчури про динозаврів.

У документах також знайшли і згадки Crysis Remastered, але гра вже вийшла, тож у цьому матеріалі згадувати про неї сенсу немає. Проте, є дещо цікаве: мова йде про видання не тільки оригінального проєкту, а й двох інших частин. Тепер невідомо, чи реалізуються ці плани коли-небудь, адже перший ремастер й без того затримався, та й вийшов у підсумку трохи поламаним. Залишається чекати на заяви Crytek.