😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Визначено найлайливішого актора Голлівуду

Абсолютний рекорд у 376 слів та виразів.

Джона Хілл

Нещодавно мережа Buzz Bingo проаналізувала понад 3500 сценаріїв голлівудських фільмів та зробила цікаві висновки. За даними цього дослідження, найлайливішим актором столиці американської кіноіндустрії став Джона Гілл, вимовивши за всю свою кар’єру 376 слів та виразів із «нецензурною лексикою».

Загалом на кожну тисячу слів актор вимовляв лайку близько 23 разів. Друге місце в Голлівуді посів його колега за фільмом «Вовк з Вол-стріт» Леонардо ДіКапріо. На його рахунку 361 слово та вираз. Третє місце посідає актор Семюель Л. Джексон, який вимовив 301 лайливе слово. Варто зазначити, що до цього списку потрапили такі актори, як Аль Пачіно, Адам Сендлер, Дензель Вашинґтон, Біллі Боб Торнтон та Сет Роґен.

Вищезазначений фільм Мартіна Скорсезе «Вовк з Вол-стріт» став найливішою картиною, маючи на рахунку 715 слів та виразів. Цікавим фактом є те, що актор Джона Хілл відреагував на свою «перемогу» постом у своєму офіційному Instagram-акаунті, написавши звернення до режисера Мартіна Скорсезе:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

So many people to thank. @martinscorsese_ thanks for pushing me over the edge. And of course the great @samuelljackson . Humbled . (Also “new report”? Lol what team of scientists cracked this one?). Lots of love ❤️

Публикация от Jonah Hill (@jonahhill)

Дякую, що довели мене до межі фолу.