😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вже за 6 місяців Marvel отримає права на Шибайголову

Ще трохи й Метт Мердок повернеться додому.

Шибайголова

Нещодавно фанати, на створеній ними сторінці в Instagram під назвою Save Daredevil («Збережи Шибайголову»), опублікували пост, у якому підрахували, коли права на персонажа знову переходять до Marvel. За їхньою інформацією, Шибайголова перейде у власність студії вже наприкінці 2020 року.

Marvel отримала права на Метта Мердока ще у 2013 році від Fox. Студія тоді вирішила зробити серіал, який створив Дрю Гаддард для Netflix. Перший сезон стартував 2015 року. Проєкт не суперечив подіям, які відбувалися у фільмах кіновсесвіту. За продюсування тоді відповідала Marvel Television спільно з ABC Studios.

Відповідно до контракту між Netflix та Marvel, остання може використовувати персонажа не раніше, ніж за два роки після закінчення будь-яких шоу за його участі від сервісу. Відомо, що стрімінгова платформа оголосила про завершення «Шибайголови» наприкінці листопаду 2018 року. Отже, Marvel поверне собі героя в листопаді 2020 року.

Студія також отримає права на Люка Кейджа і Iron First (Залізний Кулак) — обидва проєкти завершилися в жовтні 2018 року. Персонажі Джесіка Джонс і Каратель перейдуть у власність Marvel у лютому 2021 року.

Коли і як студія використає всіх цих героїв — наразі невідомо. Чи будуть вони продовжувати завершені серіали на Netflix, чи випустять їх на власних стрімінгових сервісах Disney+ та Hulu — теж не повідомляють.

Фанати очікували знову побачити Чарлі Кокса в ролі Шибайголови. Актор зіграв персонажа в серіалі, й аудиторія його полюбила. Однак Кокс у своєму інтерв’ю для видання ComicBook дав точно зрозуміти, що він не повернеться.

Я не чув цих чуток, але це точно не з моїм Шибайголовою. Я не залучений до цього. Якщо це правда, то без мене. Це буде з іншим актором.

Чарлі Кокс