Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Warner Bros. та Disney розглядають можливі відкладення своїх фільмів

«Диво-жінка», «Дюна», «Чорна вдова» та інші фільми опиняться під ударом.

Диво-жінка

Видання Deadline отримало повідомлення від власних джерел у кінотеатрах США про те, що Warner Bros. зараз розглядає можливість відкладення виходу деяких своїх фільмів. Мова йде перед усе про «Диво-жінку 1984». Прем’єра може «переїхати» з 2 жовтня на листопад або грудень цього року.

Також студія думає над відкладенням «Дюни». Фільм і так заплановано на 17–18 грудня, тож у випадку зсуву його ми не побачимо до 2021-го року. Інсайдери кажуть, що такі зміни можуть відбутися через те, що кінотеатри в найкрупніших містах США, типу Нью-Йорка, Сан-Франциско чи Лос-Анджелеса, ще не відкрилися. Очікується, що почнуть працювати вони тільки в перші тижні жовтня.

Є й інша причина в таких планів. Warner Bros. не проти дати більше часу на прокат «Тенета». Якщо ж не зсунути графіки виходу, то після відкриття кінотеатрів «Тенету» доведеться ділити час показу із «Диво-жінкою». Цю ситуацію анулює відкладення згаданих картин.

Є ймовірність, що відкладуть «Диво-жінку» на листопад. Джерела стверджують, що цього місяця може з’явитися вільне вікно. Це пов’язано з тим, що Disney може відкласти «Чорну вдову». Зараз вихід картини заплановано на 6 листопада. Проте, від самої студії ніяких повідомлень не надходило.

Deadline повідомляє, що Disney може ще взагалі не показувати в кінотеатрах мультфільм Піта Доктера «Душа». Його вихід запланований на 20 листопада, але за чутками його випустять на Disney+ одразу в цифровому форматі.