Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Watch Dogs 2 усе ще можна забрати собі!

Після глобальних проблем з авторизацією під час Ubisoft Forward компанія розповіла про спосіб, за яким можна отримати гру навіть зараз.

Watch Dogs 2

Учора пройшла презентація Ubisoft Forward, усі важливі відео з якої ви можете знайти в нашому матеріалі. Як ми знаємо, під час трансляції обіцяли роздавати всім користувачам, які мають акаунт на сайті, безкоштовну копію Watch Dogs 2. Проте, до масштабних наслідків такої заяви компанія виявилася неготовою.

Багато користувачів не могли увійти до своїх акаунтів, а на всі спроби отримували тільки «Error». У зв’язку з цим компанія вирішила піти назустріч ґеймерам, і після виправлення проблеми відкрила доступ до отримання гри.

Для того, аби отримати безкоштовну копію, потрібно залишити заявку на сайті. Для цього потрібно перейти на офіційну форму, увійти у свій профіль та натиснути «Register». На екрані має з’явитися таке повідомлення:

Компанія обіцяє, що після виконання цих дій ґеймери скоро отримають копію гри у своїй бібліотеці Uplay на PC. До речі, цей спосіб спрацює, навіть якщо ви не дивилися вчора презентацію. Як довго триватиме така роздача — не повідомляється.