Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

На початку серіалу “Відьмак” автори спробують заплутати фанатів

Ще одне підтвердження того, що сюжет серіалу дуже відрізняється від книжок Сапковського.

Netflix The Witcher

АХТУНГ! СПОЙЛЕРИ!

Як повідомляє видання Redanian Intelligence, британська актриса Віола Преттеджон виконає роль фальшивої Цірі в першому сезоні «Відьмака» від Netflix. Принаймні про це свідчить резюме актриси на сайті Spotlight.

Уперше фальшива Цірі з’явилася у другій книзі саги — «Час погорди». Вона, дівчинка з дворянської сім’ї, що осиротіла після війни з Нільфгаардом, через схожість з принцесою Ціріллою, опиняється втягнутою у політичні інтриги, і її навіть відправляють до імператора Нільфгаарда Емгира, видаючи за справжню Цірі.

Причини такої ранньої появи фальшивої Цірі у серіальній адаптації книжок Сапковського поки що невідомі, однак нічого дивного в цьому також немає, зважаючи на ту необмежену творчу свободу, яку дав їм автор.

Справжню Цірі зіграє Фейя Аллан, чародійку Йеннефер – Аня Чалотра, а роль відьмака Ґеральта дісталася Генрі Кавіллу («Людина зі сталі», «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»). Прем’єра першого сезону «Відьмака» запланована на 20 грудня – одразу всі вісім серій вийдуть на Netflix. Шоу вже продовжили на другий сезон.