😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Xbox Series X зможе запускати ігри з тієї ж секунди, на якій ви закінчили

Цьому не завадить навіть повне перезавантаження консолі.

xbox

У підкасті Major Nelson, що його веде директор по розвитку Xbox Live Ларрі Гріб, мова зайшла про нову функцію Xbox Series X. Вона має назву Quick Resume і має допомогти гравцям зберегти кожну секунду свого ігрового часу, не втрачаючи жодного моменту процесу.

Про що йдеться? Ця функція має завантажувати ігри не просто в місці «найближчої контрольної точки», а прямо там, де ви вийшли. Так, звичайно, деякі проєкти мають можливість створювати власні збереження, аби завантажуватися будь-де, але тут мова про інше. Скажімо так: це як згорнути гру, а потім розгорнути її заново. Проте, тепер можна буде навіть повністю перезавантажити консоль, і все одно продовжити з тієї ж секунди.

Приклад: ви в щось грали, і вам захотілося відвідати інший проєкт. Ви просто перемекиєтесь між ними та насолоджуєтесь вже новим всесвітом. Потім чомусь вам знадобилося перезавантажити консоль, або ж вимкнути на деякий час. Коли ви повернетеся до першої гри, то продовжите саме там, де залишили свого персонажа. Непогано, чи не так?