😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Xbox Series X: З’явилося багато нової інформації про консоль наступного покоління

Це ОФІЦІЙНО!

Xbox Series X

В офіційному блозі компанії Microsoft з’явилася інформація про консоль наступного покоління — Xbox Series X. Вона матиме графічний процесор потужністю 12 терафлопс на нових архітектурах AMD Zen 2 і RDNA 2. Це вдвічі більше, ніж у приставки поточного покоління — Xbox One X, і в 8,5 разів більше, ніж у стандартної Xbox One.

Компанія-розробник акцентує увагу на техннології, що відповідає за трасування променів. Вона працює на апаратному прискорювачі DirectX Raytracing. Інша технологія, Variable Rate Shadin, дозволить гравцям підвищувати продуктивність гри без втрати якості зображення. Також ґеймери зможуть запускати декілька ігор одночасно і, ставлячи їх на паузу, переключатися між ними без зайвих завантажень.

Консоль видаватиме 120 кадрів на секунду. Також її оснастять SSD-накопичувачем і додадуть зворотну сумісність зі всіма попередніми консолями лінійки, аж до оригінальної Xbox.

Окрім цього, нова консоль запускатиме ігри, що раніше призначалися для Xbox One та Xbox 360, водночас покращуючи їхню продуктивність у рази. Тобто, купувати копію гри спеціально для новинки непотрібно.

Ціна Xbox Series X наразі невідома. Як і точна дата виходу. Є припущення, що Microsoft випустить її наприкінці листопада, щоби встигнути до Чорної п’ятниці. Однак, можна бути впевненим, що консоль з’явиться на прилавках до різдвяних свят.