😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Xiaomi створює технологію, що дозволить заряджати одразу декілька пристроїв на чималій відстані

Скоро навіть ноутбуки не потрібно буде втикати в розетку взагалі!

Xiaomi

Xiaomi представила власний концепт Mi Air Charge. Це технологія, що за задумкою зможе виконувати роль зарядної станції, яка взагалі не вимагатиме прямого підключення. Як сказано в описі, це просто «повністю бездротове майбутнє у вітальні».

Станція матиме розмір десь із тумбу, і вона може точно визначати положення пристроїв навколо неї. Коли девайс знайдено, вона посилає до нього концентрований потік міліметрових хвиль, які конвертуються пристроєм у напругу потужністю 5Вт. Всередині станції приховано п’ять антен, які відслідковують пристрої, та ще 144 малих антени, що випромінюють хвилі. Завдяки технології beamforming, що вже давно вводиться у Wi-Fi роутери, випромінення направляється вузьким потоком прямо на пристрій, а не постійно й на всі боки.

До такої станції можна буде під’єднати не тільки телефон, але й колонки, лампи чи будь-що, чому вистачить 5Вт. Є, щоправда, й умови для девайсів. Пристрої повинні мати один «маяк», аби станція його знаходила, та ще 14 приймальних антен, що будуть конвертувати хвилі в напругу. Наразі невідомо, коли технологія зможе побачити світ, але цього року її точно не слід чекати.