😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Я за свободу слова»: Ідріс Ельба виступив проти цензури фільмів та серіалів із расистськими сценами

Актор вважає, що сучасні методи цензурування занадто жорсткі, і варто піти іншим шляхом.

idris_elba

Після початку протестів за рухом Black Lives Matter чимало студій та авторів почали цензурувати свої фільми та серіали. Мова йде про епізоди та сцени, де є хоч натяк чи навіть жарт на тему расизму. У зв’язку з цим цілі епізоди зникали із серіалів «Спільнота», «Клініка», «Студія 30» та інших.

Актор Ідріс Ельба («Примарний вершник 2», «Тор») узяв участь в інтерв’ю Radio Times. Під час його проведення він висловився про ситуацію. Він висловив думку, що такі епізоди не мають видалятися повністю. Вони мають супроводжуватися відповідними примітками щодо наявності расистського контенту.

Я вірю у свободу слова. Але суть у тому, що свобода слова підходить не для всіх. Для цього в нас є рейтингова система. Ми говоримо вам, що в цього конкретного контенту рейтинг U, PG, 15, 18. Щоби висміювати правду, ви повинні знати правду. Я думаю, що глядачі повинні знати, що люди робили такі шоу з расистськими темами.

Ідріс Ельба

Він також додав, що він не вірить у цензуру, і що глядачі мають бути просто попереджені про те, що вони будуть дивитися.

Я не вірю в цензуру. Я вважаю, що нам має бути дозволено говорити те, що ми хочемо сказати. Тому що, врешті-решт, ми оповідачі.

Ідріс Ельба