Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Як обрати настільну гру

Вирішили поберегти ваші очі, аби вони не розбіглися від величі асортименту.

Як обрати настільну гру

Давайте одразу про головний та доволі очевидний факт: у світі настільних ігор існують не лише Манчкін та Монополія. Сама індустрія та ринок настолок щорічно зростають просто космічними темпами, а на створення усіляких ігор з нуля деякі фанати на Kickstarter вкидають понад 1,5 млн доларів (привіт іграм Серп та Вибухові Кошенята).

Та яке нам діло до складних цифр зі сфери економіки? Давайте простіше — якщо зайти на один з найбільших світових каталогів Board Game Geek, ви знайдете там майже 120 тисяч настолок. Це стратегії, головоломки, квести, детективи. Ігри пригодницькі, інтелектуальні, на логіку… і якщо ви вже загубилися у різноманітті жанрів, що вже казати про назви ігор, їх варіації та доповнення.

ГЕКС

Тож як обрати настільну гру, яка буде Вам до душі?

Звичайно, що ви можете самі копирсатися днями й ночами в інтернеті та переглядати купу оглядів/рецензій. Проте навіщо, якщо спеціально для Вас наші друзі з магазину Ігромайстер самі підберуть Вам гру, відповідно до ваших уподобань.

Система проста як двері:

  • Реєструйтесь на сайті;
  • Відповідаєте на питання з анкети, яку надсилають вам на пошту;
  • Вам називають декілька варіантів ігор, які найбільше Вам мають сподобатися;
  • Як бонус —зверху накидують персональну знижку.

Тобто вам підберуть гру спеціально за вашими уподобаннями! Якщо ви й досі сумніваєтеся, чи варто взагалі занурюватися у всесвіт настільних ігор — почитайте наш великий матеріал про інтроверта та перші кроки його персонажа у «Підземелля та дракони». Чоловік покроково розповів, як треба налаштовуватися на гру та як боротися зі страхом спілкування з іншими людьми.

Партнерський матеріал
Ігромайстер