Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Як викинути на смітник півмільйона доларів? Позбутися «ігрульок» свого сина-колекціонера

Саме так вчинила мати одного любителя ігор, що роками збирав тайтли та периферію.

ігри

Житель Нью-Йорку, що керує обліковим записом магазину відеоігор J&L Game, розповів доволі сумну та болючу для ґеймерів історію. За словами користувача, його мати просто викинула ігри, периферію та консолі на загальну суму близько 500 тис доларів.

Справа в тому, що він зберігав свою колекцію в будинку батьків. Проте, схоже, попередити завчасно про вартість усього цього добра родичів він забув. На жаль, його мати не побачила в цій колекції нічого цінного.

Серед майна, що опинилося в смітнику, були диски з іграми для PS1 та купи інших консолей, включно з ними самими. Список приставок, до речі, чималий: Atari, Coleco, Intelli, Famicom, S Famicom, TGfx, PCE, NG AES, MegaDrive та Master System.

Більш того, близько половини з втрачених ігор ще навіть не були розпаковані. Також колекціонер додав до списку ще декілька скейтбордів, комікси, барабанну станцію, педалі та інше.

Першою реакцією колекціонера був пост із «бажанням вбити кого-небудь». Потім він трохи заспокоївся та вибачився за свої пости. Зараз же він вирішив остаточно видалити всі попередні повідомлення, але, як то кажуть, Інтернет пам’ятає все.