😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Які ігри викликають найбільшу агресію в ґеймерів?

Експерти провели детальне дослідження. Не повірите, але Dark Souls до рейтингу не потрапив.

Сайт Top10casinos провів дослідження, на основі якого визначив ігри, що викликають у ґеймерів найбільшу агресію. Для цього вони взяли професійних психологів, які у свою чергу опитали 964 любителя відеоігор. Рейтинг вийшов доволі неочікуваним.

Перевірка велася за чотирма параметрами, на які впливають ігри: фізична і вербальна агресії, злість та ворожість. Для цього склали 27 питань, а після цього гравців відібрали за улюбленими тайтлами та платформами.

У підсумку виявилося, що майже за всіма показниками на перше місце потрапляє Battlefiled. Не пройшла гра тільки по ворожості — за цим показником вона на шостому місці. Виявилося, що саме за ворожістю на перше місце потрапляють любителі Minecraft.

Загальний рейтинг виглядає так:

Також за даними дослідження найбільш агресивними є користувачі Xbox One. Окрім цього вони розрахували вплив часу, проведеного в іграх, на агресію. Люди, що приділяють відеоіграм по 10–20 годин на тиждень мають найбільший рівень агресії. Якщо ж кількість годин змінюється — то й рівень агресії падає. Цікаво, що стосується це й тих, грає більше, ніж 20 годин на тиждень.