Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Які вони, українські «корисні» супергерої? Новий трейлер Apple-Man

Коли Доктор Бурґермен разом із полковником Бухлом та Жінкою-колою атакують планету, врятувати людство може тільки Людина-яблуко із Капітаном Капустою, Дівчиною-вишнею та іншими!

Apple Man

Отже, усе це потребує пояснення, і його надали наші колеги з PlayUA. Трохи про історію проєкту Apple-Man. Професійний український режисер та актор Василь Москаленко запустив свій комедійний проєкт «Людина-яблуко» під час карантину скоріш для розваги. Перший трейлер у підсумку запустили в Instagram та YouTube, і його режисер зняв практично сам, виконавши більшу частину роботи в кадрі, та й поза об’єктивом камер.

Після того, як ситуація з пандемією трохи вщухла, вийшов другий трейлер. У ньому вже виглядає все значно масштабніше — купа акторів, масштабніший продакшн, та й непогані плани на повнометражну роботу.

Зараз «Людина-яблуко» збирає гроші на платформі Kickstarer. Кожен може зробити свій вклад у розвиток проєкту. Зробити це можна до 24 листопада. При внесенні суми від 24 доларів ви автоматично потрапляєте в титри майбутнього фільму, а якщо закинете більше 30 доларів — то вам забезпечений квиток на прем’єру в Києві.

До речі, окремо варто зазначити про увагу, яку звернув на себе цей проєкт. Його розглядають не тільки в Україні, але й обговорюють у закордонних ЗМІ. Наприклад, трейлер уже бачили в австралійському ABC News.