😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Єдину у своєму роді Nintendo Play Station виставили на аукціон

Ціна за унікальну консоль перетнула відмітку в 400 тисяч доларів.

У 2019 році цей раритетний екземпляр уже намагалися придбати, але його власник відмовився від пропозицій у декілька мільйонів доларів. Nintendo Play Station — це оригінальний прототип гібриду всіма відомої PlayStation. який створено в рамках партнерства Sony та Nintendo.

Наразі дана консоль з’явилася на аукціоні, що закінчиться шостого березня. Особливою Nintendo Play Station робить те, що вона вміла читати картриджі Super Famicom та запускати ігри з CD. Консоль не потрапила на ринок через те, що компанії Sony та Nintendo не змогли прийти до спільної згоди. Завдяки Nintendo Play Station Sony зайнялися розробкою власної «приставки» і світ побачив PlayStation.

У даний момент торги тривають, а найбільшу ціну в 400 тисяч доларів за «раритетну консоль» запропонував творець Oculus Rift Палмер Лаки. Прихильники відомого розробника запитали його у Twitter чому він готовий віддати такі кошти за Nintendo Play Station.

Тому що в мене найбільша колекція консолей. І моє завдання полягає в створенні цифрового каталогу і збереження історії фізичних відеоігор. Цей досвід буде жити у віртуальній реальності, але нам також треба підтримувати функціональність і справжніх зразків.

Саму ж Nintendo Play Station у 2009 році придбав Террі Діболд із покинутої власності одного з босів Sony. У 2015 році його син знайшов консоль на горищі, що в результаті розбурхало спільноту колекціонерів ігрових девайсів.