Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З фільму «Титанік» зроблять настільну гру

Непогана можливість зіграти за Леонардо Ді Капріо.

Відома драма Джеймса Кемерона «Титанік» стане підґрунтям для створення нової настільної гри. Видання Comic Book повідомляє, що компанія Spin Master Games збирається видати свою нову забавку вже у вересні цього року.

За представленою інформацією, у новій грі будуть персонажі з фільму, такі як Джек, Роза, Кел та Рут. Вони намагатимуться врятувати якомога більше пасажирів. Це вони мають зробити, пересуваючись кораблем, що тоне. Сам «Титанік» виглядатиме як поле з 36 відсіків.

Гравці зможуть набирати бали за врятування пасажирів, а також під час гри в спеціальні «зоряні карти», які доступні тільки в деяких каютах. Вони дають можливість відтворити культові моменти з фільму «Титанік». Наприкінці «матчу» виграє той, хто набере найбільшу кількість балів.

Нагадаємо, що фільм «Титанік» вийшов у 1997-му році. Картина отримала 11 нагород Американської Кіноакадемії, та ще декілька престижних премій. Головні ролі в стрічці зіграли Леонардо Ді Капріо, Кейт Вінслет, Біллі Зейн, Кеті Бейтс, Френсіс Фішер, Ґлорія Стюарт, Білл Пекстон, Бернард Гілл та інші.

Якщо ж вам дуже закортіло згадати цю чудову картину, і знову пірнути в цей світ, наповнений почуттями, драмою та морем сліз, то зробити ви це зможете на сайті UAkino. Тут ви знайдете цей культовий фільм з якісним озвученням українською мовою, та ще й абсолютно безкоштовно, як і купа інших відомих стрічок та серіалів!