😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Горор Moons of Madness роздають за проходження безкоштовної головоломки Cyrano Story

П'ять хвилин і гра ваша.

Moons of Madness

UPD: Видавець роздав понад вісім тисяч копій Moons of Madness та десять тисяч The Black Watchmen і NITE Team 4. Після цього акція завершилася.

Отримати у свою бібліотеку Steam горор Moons of Madness шляхом проходження Cyrano Story дуже просто. Ця гра дуже коротенька — її проходження займає всього декілька хвилин, але є одне але. Шанс випадіння винагороди складає лише 5 %, тому, якщо вам не пощастить із першого разу, доведеться переграти.

Таке «випробування» вигадав Funcom, видавець Moons of Madness. На наступний день після релізу Cyrano Story компанія оголосила про можливість для всіх користувачів магазину Steam. Гравці вже створили посібник із правильними відповідями та порадами щодо розблокування всіх досягнень.

Cyrano Story
Cyrano Story

Головоломку створили за допомогою Google AI, а ґрунтується вона на ARG (грі в альтернативній реальності), яку використовували для рекламування Moons of Madness. Пазл є приквелом до «гри-винагороди» й розповідає про місію з перевезення секретного вантажу на Марс під час якого ввесь екіпаж раптово збожеволів.

Moons of Madness вийшла восени 2019 року на платформах ПК, PS4 та Xbox One, але не змогла зацікавити гравців і отримала 69 балів на Metacritic. Сподіваємося така доля не спіткає продовження God of War, яке знаходиться в розробці, та Cyberpunk 2077, у стилістиці якої скоро вийде Xbox One X.