😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Забирайте диск із The Last of Us Part 2 лише за 1450 грн

Це на 20 % дешевше, ніж у магазинах! Також за дешево можна передзамовити й дискову версію Ghost of Tsushima.

The-Last-of-Us-Part-II-and-Ghost-of-Tsushima 1

Халява часто є у PS Store, проте хтось подумав про поціновувачів фізичних копій дисків? Великі мережі не так уже й часто влаштовують розпродажі… Проте є в нас один цікавий інсайд, ось дивіться:

  • У мережах магазинів зараз диск із The Last of Us Part 2 коштує 1899 грн, а ми знаємо, де взяти за 1450 грн. Тобто на 23 % дешевше.
  • Передзамовлення Ghost of Tsushima зараз у великих мережах також 1899, а в наших друзів із магазину ProGameUa можна замовити за 1499 грн.

І це я зараз кажу не про OLX чи Prom. Просто наші друзі з ProGameUa вже давно продають офіційні дискові версії ігор на PS4 (і не тільки) у своєму Telegram-каналі. Та це не просто магазин у месенджері, а ще й ком’юніті та ЗМІ одночасно.

Уся крутість дисків у тому, що їх можна обмінювати чи перепродавати. Тобто атракціон халяви на максимальних обертах: купуєте ігри за найнижчими цінами, потім переходите в чатик магазину та домовляєтесь із кимось про обмін або продаж. І все це без усіляких запитів для гугла на кшталт «купити ігри PS4» або «Знижки на ігри PS4».

До речі, диск із новою грою, ProGameUa можуть вислати вам раніше, аби ви могли забрати її точно в час старту продажів і грати в неї найпершим із поміж друзів. Диск можна забрати самостійно з Києва, або хлопці відправлять Новою Поштою чи іншими поштовими сервісами в будь-яку точку України. Тож ми маємо Telegram-канал із дешевими іграми та лампове ком’юніті. Не знаю, чого ви ще не підписалися?)

Партнерський матеріал
ProGameUa