Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зак Снайдер показав, якою була його початкова версія Диво-жінки

Скажімо так, вона не цуралася буквально відрубувати голови, а потім із ними фотографуватися.

Диво-жінка

Під час інтерв’ю ComicBook Debate Зак Снайдер сидів на фоні фото Диво-жінки, яке до цього ніхто не бачив. Уже після бесіди він розповів, що то за знімок із героїнею, і чому там усе настільки жорстко.

Перше, на що звернули увагу люди, це зв’язка відрубаних людських голів, яку тримає в руках Диво-жінка. Союзниками ж її є бійці різних країн, і тут мова точно йде про більш ранній період, ніж Перша світова. Режисер пояснив, що тут принцеса Діана сфотографована під час Кримської війни 1853–1856 років. Цей знімок раніше ніде не публікувався, бо він, фактично, більше ніяк не стосується сюжету.

Фото було свого роду «заглушкою» для «Бетмена проти Супермена». Той самий момент, де Діана дивиться на фото з давніх часів і згадує минуле. Просто тоді Снайдер ще не знав, коли саме будуть розгортатися події «Диво-жінки», і припустив от такий варіант. Більш того, він розраховував, що героїня буде значно брутальнішою та жорсткішою, аніж це вийшло в підсумку, звідти й голови.

Коли режисером сольного фільму про Диво-жінку назначили Петті Дженкінс, було вирішено, що події розгорнуться в часи Першої світової. Через це цю саму «заглушку» й довелося змінити на фото, що ми бачили в «Бетмені проти Супермена». Від відрубаних голів також відмовилися.