Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зак Снайдер вимушений перезняти фільм «Армія мерців» через сексуальний скандал

Останнім часом домагання стали щось занадто популярними…

Армія мерців

Фантастичний фільм режисера Зака Снайдера «Армія мерців» відправляється на перезйомку. За даними видання Deadline, усе через одного актора. З проєкту видалили Кріса Д’Ілайа, якого нещодавно звинуватили в сексуальних домаганнях. Через це фільм збираються перезняти, і його місце в усіх сценах займе стендап-комедіантка Тіґ Нотаро, яка нещодавно знялася в серіалі «Зоряний шлях: Діскавері».

Зйомки «Армії самогубців» завершилися ще наприкінці минулого року. Під час пандемії Зак Снайдер спокійно займався пост-виробництвом картини. Реліз при цьому планувався на 2021-й рік.

Звичайно, залучити всіх акторів до перезйомок відповідних сцен не вийде. Більшість із них доведеться робити за допомогою «зелених екранів» та графіки. Водночас ситуація із пандемією не дозволяє розпочати процес просто зараз. Доведеться чекати, поки з’явиться можливість розпочати процес. Як це вплине на дату прем’єри — поки невідомо.

«Армія мерців» розповідає про групу злочинців, яка після спалаху зомбі-вірусу в Лос-Анджелесі намагаються потрапити в карантинну зону, і там провернути «пограбування століття». У фільмі також знялися Дейв Батіста, Елла Пернелл, Тео Россі, Омарі Гардвік, Ана де ла Реґера, Ґаррет Жіллахант, Хироюкі Санада та інші.