😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Закулісся фільму «Джокер»

Розробники розкривають всі секрети знімального процесу.

Джокер

На YouTube-каналі Warner Bros. Entertainment з’явилося відео про те, як знімали найкасовіший фільм 2019 року — «Джокер». Тодд Філліпс поділився історіями перевтілення Нью-Йорка в Ґотем, а також розповів про те, як вони разом із Хоакіном Феніксом працювали над образом Артура Флека, за який актор отримав «Оскар».

У 22-хвилинному ролику розкриваються таємниці роботи над стрічкою. Режисер, актор, костюмери, продюсер та інші діляться з аудиторією раніше невідомими подробицями вдалого проєкту. Чому Філліпс обрав саме Хоакіна для ролі? Як за допомогою графіки змінювали Нью-Йорк до непізнаваності? Які сцени переписували на ходу та як підлаштовувалися під головного актора? На скільки кілограмів справді схуд Фенікс заради ролі? На ці та інші запитання ви знайте відповідь тут.

Джокер Тодда Філліпса відрізняється від оригінального персонажа з коміксів. Режисер не хотів знімати історію про того клоуна-принца злочинного світу, який впав до бочки з кислотою, через що шкіра його побіліла. Його герой максимально наближений до реальності.

У нашому розумінні Джокер — це нарцис, егоцентричний нарцис. Его всередині Артура — це те, що намагається контролювати дикого звіра, тобто Джокера. […] І ми почали міркувати — що станеться, якщо ти проживеш усе своє життя, носячи маску, що багато людей і роблять? Ти носиш маску, прикидаєшся кимось, і в Артура це начебто виходить — а потім на коротку мить ти починаєш перетворюватися в того, ким ти є насправді. І що трапиться, коли ти цю маску знімеш, коли перестанеш бути тінню самого себе?

Тодд Філліпс, режисер