😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Запуск нового корабля від компанії SpaceX Ілона Маска довелося відкласти

Про скасування польоту стало відомо в останні хвилини перед запуском. Як це було й що стало причиною перенесення?

SpaceX

Компанія SpaceX вимушено відклала запуск корабля з астронавтами на Міжнародну космічну станцію. Причиною цьому стали погодні умови, що унеможливили політ. Кораблю Crew Dragon довелося залишитися на Землі.

Процес підготовки до старту транслював YouTube-канал NASA. Запуск скасували за 17 хвилин до вильоту. На цей час до ракети вже заливали паливо та окислювач: гас та рідкий кисень. У будь-якому випадку, жодних інших проблем, окрім погоди, під час підготовки не спостерігалося.

Наступний раз запустити корабель спробують уже 30-го травня. Скасовувати політ учора не хотіли до останнього, але погода все погіршувалася, тому вирішили не ризикувати. Астронавтам довелося чекати, поки паливо не відкачають повністю, і тільки після цього вони змогли покинути своє місце.

Кораблі Crew Dragon цікаві тим, що використовувати їх можна більше, ніж один раз. Проте, за контрактом з NASA, життями людей ризикувати ніхто не збирається, тому після першого запуску з екіпажем апарати будуть використовуватися тільки для автоматизованого перевезення вантажу на МКС.