😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Житель Запоріжжя розгулював по місту з мечем Цірі

Поліція не дуже оцінила його «відьмацьку роботу», і тепер хлопцю загрожує в’язниця.

Цірі

Патрульні Запоріжжя під час чергового дня роботи помітили доволі дивну картину — вулицею спокійно ходить хлопець із мечем наперевіс. Такий випадок їх зацікавив, тож вони вирішили переговорити з «відьмаком» віч на віч. Під час розмови хлопець розповів, що меч виготовили кустарно, і він не є сувеніром.

Пояснити історію походження та мету використання громадянин відмовився.

Із пояснення Патрульної поліції

На місце подій викликали експерта-криміналіста, аби предмет, «що має ознаки холодної зброї», вилучили. Експертиза має встановити, чи можна вважати цей меч таким, що може спричинити шкоду оточуючим.

Результати експертизи поки невідомі. Чи був меч заточений — також загадка, а на фото не видно гострого кінця, хоча частина леза біля руків’я далека від поняття «небезпечна». Окремо в поліції додали, що хлопець неповнолітній.

Меч Цирі

Справу класифікували, як «незаконне поводження зі зброєю». Є підпункт, який передбачає покарання саме за «Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу». За все це передбачено штраф, арешт або навіть і в’язниця.

Фанати «Відьмака» з першого погляду впізнали в предметі меч Цірілли. Мова йде про Zireael («Ластівка»). У коментарях люди зазначають, що мало того, що меч із першого погляду (без можливості побачити гострий кінець) не заточений, так острів посередині ще і значно послаблює конструкцію. Він може просто розвалитися від сильного удару. Скоріш за все, виріб якраз є сувенірним, але чому, як сказано в повідомленні поліції, хлопець сказав, що це не так — невідомо.

Меч Цирі