😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зірка «Гри престолів» Крістофер Гів’ю вилікувався від коронавірусу

«Після кількох тижнів карантину та пари додаткових тижнів вдома симптомів більше немає», — повідомив актор.

Крістофер Гів’ю

Крістофер Гів’ю, найбільше відомий за роллю Тормуда в серіалі «Гра престолів», у своєму Instagram повідомив, що повністю видужав від COVID-19 і тепер почувається добре. Теж саме стосується і його дружини.

Привіт! Ми повністю вилікувались і почуваємось добре, після того як я і, швидше за все, моя дружина заразилися коронавірусом. Після кількох тижнів карантину та пари додаткових тижнів вдома в нас більше немає симптомів, з нами нарешті все гаразд.

Крістофер Гів’ю

Актор зазначив, що, на щастя, у них із дружиною хвороба протікала в легкій формі.

Нам пощастило, що в нас були всього лише легкі симптоми COVID-19. Наша любов усім, кого вірус торкнувся набагато сильніше, та всім, хто втратив близьких через коронавірус. Дякую вам за вашу підтримку, залишайтеся уважними, зберігайте дистанцію, мийте руки та, найголовніше, піклуйтеся один про одного в цей дивний час.

Крістофер Гів’ю

Заразився актор, найімовірніше, на знімальному майданчику другого сезону «Відьмака» від Netflix, зйомки якого довелося призупинити через той-таки коронавірус. Гів’ю дісталася роль проклятого розбійника Нівеллена — центрального персонажа оповідання «Дещиця істини», з книги Сапковського «Останнє бажання». Саме ця історія лягла в основу першої серії продовження пригод Ґеральта.

До речі, аби якось полегшити глядачам очікування, не так давно шоуранерка «Відьмака» опублікувала фото зі зйомок другого сезону.