😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зірка «Гри Престолів» усе ж не з’явиться у «Відьмаку»

Попередня інформація виявилася випадковим збігом.

Нещодавно ми розповідали про те, що в серіалі «Відьмак» від Netflix може з’явитися зірка з «Гри престолів» Наталі Дормер, яка зіграла Маргері Тірелл. Фото з акторкою, яке з’явилось у мережі, нагадувало зйомочний процес. Ба більше, уже не вперше зливають інформацію щодо зйомок другого сезону «Відьмака», і здебільшого вона правдива. Однак на цей раз представники акторки спростували побачене.

Нагадаємо, що виробництво серіалу йде повним ходом в Англії, у графстві Суррей. Два тижні тому Дормер помітили верхом на коні поруч від місця зйомок «Відьмака». До того ж поруч із нею їхав один із членів команди, який працює з Генрі Кевіллом (він же Ґеральт із Рівії). Після цього один зі співробітників відділу кастингу натякнув, що акторка дійсно може з’явитися в серіалі.

Офіційні представники Дормер повідомили порталу ScreenRant, що вона насправді ніяк не пов’язана з виробництвом другого сезону «Відьмака». Скоріш за все, жінка просто заїхала в гості до своїх друзів-акторів, щоби разом покататися на конях, а побачене виявилося лише збігом. Ба більше, Наталі знайома як мінімум із двома членами команди «Відьмака»: з Генрі Кевіллом (грала з ним у «Тюдорах») та Крістофером Гівью (були разом у «Грі престолів»).

Знімати другий сезон планують до серпня цього року, а прем’єра відбудеться аж тільки у 2021 році.