😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зірка серіалу «Дивні дива» заявив, що глядачі мають самі обрати орієнтацію одного з головних героїв

Його висловлювання виглядає доволі дивним, але все не так категорично.

Дивні дива

Ноа Шнапп, який зіграв у серіалі «Дивні Дива» Вілла Байерса дав інтерв’ю для The Hollywood Reporter. У ньому він прокоментував деякі чутки щодо орієнтації його персонажа.

Трохи пояснимо: у третьому сезоні шоу між самим Віллом та Майком виник деякий конфлікт. Під час сварки останній вигукнув: «Це не моя провина, що тобі не подобаються дівчата». Уже в наступній серії Вілл доволі таємничо сказав своїй матері, що він ніколи ні в кого не закохається.

Усе це призвело до появи чималої кількості теорій. Одні вважають, що Вілл — ґей, інші — що він взагалі асексуальний через психологічну травму. Сам актор пояснив це трохи туманно, але дав глядачам ще трохи їжі для роздумів:

Нічого не вирішено. Це повинен для себе вирішити глядач. Думаю, що брати Даффер зробили це навмисне. Дехто вважає, що Вілл ґей, асексуал або хтось ще. Як це бачу я — він застряг у Вивороту, а в цей час його друзі ставали дорослішими, поки він був у іншому світі. Коли він повернувся, усі виросли, а він залишився маленькою дитиною, яка хотіла грати в дитячі ігри на зразок D&D. Він не був готовий до зрілості і відносин. Думаю, що Вілл через це все і проходить.

Ноа Шнапп